W załączeniu:

 

 

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych
do Oddziału Przedszkolnego ( 3 - 4 latki ) w Szkole Filialnej w Pilchowie
w roku szkolnym 2020/2021

 
 
 
 

Lp.

Nazwisko

Imię

statut

1.

Baranowski

Ignacy

przyjęty

2.

Czepułkowski

Jakub

przyjęty

3.

Ferdyn

Aleksander

przyjęty

4.

Janeczek

Nadia

nieprzyjęta

5.

Jóźwik

Julia

przyjęta

6.

Jóźwik

Jan

przyjęty

7.

Kościołowska

Klara

przyjęta

8.

Kupisz

Natalia

przyjęta

9.

Litwiniak

Jagoda

przyjęta

10.

Panejko

Stanisław

przyjęty

11.

Rybarczyk

Kornelia

przyjęta

12.

Scott

Milan

przyjęty

13.

Scott

Oliwier

przyjęty

14.

Skrętna

Natalia

przyjęta

15.

Skrętny

 Dominik

przyjęty

16.

Wieczorek

Jan

przyjęty

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Oddziału Przedszkolnego
( 5 - 6 latki ) w Szkole Filialnej w Pilchowie
w roku szkolnym 2020/2021

 
 
 

Lp.

Nazwisko

Imię

statut

1.

Berati

Panagiota

przyjęta

2.

Czepułkowski

Michał

przyjęty

3.

Dovhash

Oksana

przyjęta

4.

Ferdyn

Pola

przyjęta

5.

Jarema

Leon

nieprzyjęty

6.

Kunicka

Pola

przyjęta

7.

Lewandowska

Liliana

przyjęta

8.

Panejko

Jan

przyjęty

9.

Podolak

Leon

przyjęty

10.

Wróbel

Pola

przyjęta

11.

Żurek

Martyna

przyjęta

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy pierwszej
w Szkole Podstawowej im. Jerzego Noskiewicza
z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
Szkoła Filialna w Pilchowie w roku szkolnym 2020/21

 
 
 
 
 

Lp.

Nazwisko

Imię

statut

1.

Bartecki

Jakub

przyjęty

2.

Dąbrowski

Wiktor

przyjęty

3.

Graboń

Natalia

przyjęta

4.

Kopczyńska

Weronika

przyjęta

5.

Kuza

Jakub

przyjęty

6.

Maciejkowicz

Nina

przyjęta

7.

Maciejkowicz

Ada

przyjęta

8.

Mazur

Alex

przyjęty

9.

Pawliczak

Maciej

przyjęty

10.

Pyskir

Zofia

przyjęta

11.

Sokołowska

Aleksandra

przyjęta

12.

Żurek

Gabriela

przyjęta

 

 

Kontakt

91 452 64 14
ilitwicka@sptanowo.pl

 

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony